درباره ما

2223

شرکت آزماپی ستون سازه در راستای کنترل کیفیت ساخت سازه‌های بتنی که از سیاستهای وزارت راه وشهرسازی و نظام مهندسی ساختمان می‌باشد به شماره ثبت 19651 در اداره ثبت شرکتهای رشت تشکیل شد. این شرکت فعالیت خود را با اخذ پروانه اشتغال به کار خدمات فنی آزمایشگاهی از اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان به شماره 18110023 در زمینه آزمایشهای بتن آغاز نمود.تیم فنی و مهندسی این شرکت متشکل از افرادی است که دارای تحصیلات مرتبط و تجربه کاری در امر تولید سیمان وبتن آماده، نظارت و اجرای پروژه‌های عمرانی و آزمایشگاه‌ فنی و مکانیک خاک ایران هستند. فرهنگ سازمانی آزماپی‌ستون‌سازه در کار
گروهی و ایجاد فضای پویا در راستای نیل به اهداف شرکت و ماموریت آن خلاصه می‌شود.
در راستای گسترش فعالیتهای این شرکت و با فراهم آوردن تجهیزات و امکانات و پرسنل لازم، صلاحیت ژئوتکنیک به گستره فعالیتهای شرکت افزوده شد.این شرکت هم اکنون دارای امکانات لازم برای انجام کلیه حفاریهای اکتشافی تابع دستورالعمل های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان می باشد.
ماموریت ما
اصلی‌ترین مأموریت آزما پی ستون سازه، انجام دقیق و به موقع وظائف محوله است. ما اعتقاد داریم هرچه دقت در کار بیشتر باشد، نتایج حاصله برای کارفرما قابل اعتمادتر خواهد بود و درنهایت از اتلاف سرمایه‌های ملی جلوگیری شده، رضایت بهره‌بردار و آرامش خاطر مصرف کننده نهایی تأمین می‌شود.
کلام آخر
شرایط خاص جغرافیایی، زمین شناسی و ژئوتکنیکی پهنه‌ی استان گیلان بگونه ای است که با کسب رتبه 4 در بین استانهای کشور بلحاظ احتمال بروز حوادث غیرمترقبه جزو یکی از پرحادثه‌ترین مناطق ایران بحساب می‌آید . این در حالیست که ایران جزو ده کشور اول دنیا در زمینه بحران های طبیعی است. فلات ایران در مسیر کمربند زلزله دنیا قرار گرفته، بدین سبب است که تقریباً هر روز زلزله‌های 4 و 5 ریشتر در پهنه‌ی آن اتفاق می‌افتد. وجود چنین شرایطی به همه ما دست‌اندرکاران صنعت ساختمان گوشزد می‌کند که در انجام وظائف خود از مرحله طراحی تا اجرا، بیش از پیش به آیین‌نامه‌ها، مقررات و ملاحظات فنی پایبند باشیم تا بار دیگر فجایعی نظیر آنچه در رودبار و بم شاهد آن بودیم، تکرار نگردد. خوب است بدانیم که دانش مهندسی در ایران بیش از 6000 سال قدمت دارد. پس زیبنده نیست که سازه‌های امروزی ما توان مقاومت در برابر زلزله‌های متوسط را نداشته باشند!

درباره ما درباره ما

گیلان - رشت - خیابان نیکمرام- بعد از کوچه مریم - پلاک 90     
 کد پستی : 66484-41557
 ایمیل : info@apss-co.ir      
تلفن  : 33551850-013 

© 2017 تمام حقوق این سایت برای آزماپی ستون سازه محفوظ است | طراحی شده:شرکت مهیانت شمال