شرکای تجاری

1887

فعالیت و وظیفه اصلی شرکت آزماپی ستون سازه بر سنجش کیفیت بتن پروژه‌های ساختمانی و عمرانی متمرکز است. اما تجربیاتی که در مواجهه با این پروژه‌ها در سطح استان گیلان بدست آورده‌ایم ما را برآن داشت که برای اجرای مهندسی و با کیفیت اعضاء بتنی سازه‌ها بدنبال ارائه راهکارهایی نو باشیم. متاسفانه در برخی موارد با وجود بدست آمدن نتایج قابل قبول از تست های مقاومت فشاری بتن که باید نمایانگر کیفیت بتن مورد استفاده باشد، بدلایلی که ذکر خواهد شد عضو بتنی نمی‌تواند مقاومت طراحی خود را بدست آورد. این دلایل می‌تواند شامل موارد زیر باشد.
نحوه قالب بندی نامناسب که منجر به خروج شیرابه بتن می‌گردد.
عدم بکارگیری اسپیسر که باعث برهم خوردن کاور طراحی شده برای بتن در اطراف آرماتور شده و به مرور زمان خوردگی و گسستگی آرماتور را مخصوصاً در مناطق مرطوب یا اعضاء در معرض عبور آب بهمراه دارد.
اضافه کردن آب در حین بتن ریزی بدلیل اینکه بتن بخوبی از درون پمپ بتن عبور نمی‌کند؛ این امر بشدت بر مقاومت نهایی بتن تاثیر منفی می‌گذارد.
اجرای بتن در هوای بسیار سرد و همچنین عدم رعایت اصول عمل‌آوری بتن که نهایتاً دستیابی به مقاومت مشخصه عضو بتنی را غیرممکن می‌سازد.
عدم امکان ویبره مناسب در برخی اعضاء نظیر ستون‌ها بدلیل موقعیت و تراکم آرماتور که موجب بروز مشکلاتی در خصوص برهم خوردن دانه‌بندی بتن و کاهش مقاومت آن می‌شود.
عدم جدیت و اهتمام عوامل کارگاه در اجرای ویبره کردن بتن یا اجرای نادرست ویبره که عملاً هوای بتن از آن خارج نشده و افت مقاومت را در پی خواهد داشت.
باید توجه داشت که با بکارگیری تکنولوژیهای نوین و اجرای دقیق آنها در پروژه‌های بتنی بخوبی می‌توان از کیفیت سازه اجرا شده اطمینان حاصل کرد و در واقع نتایجی را که از آزمایشهای مقاومت فشاری نمونه‌های بتن بدست آمده را به مقاومت عضو اجرا شده نسبت داد.
در این راستا آزماپی ستون سازه بدنبال بررسی دهها برند داخلی و خارجی که می‌توانند در بالابردن کیفیت اجرای سازه‌های بتنی تاثیر مثبت داشته و همچنین از قیمت و پشتیبانی مناسب نیز برخوردار باشند با سه شرکت خوشنام و باتجربه توافقاتی را به سرانجام رسانده است.

اولین شرکت، شرکت دوراچم خاورمیانه بعنوان نماینده شرکت بزرگ دوراچم ایتالیا است که یکی از بزرگترین شرکت‌های دنیا در خصوص تکنولوژیهای نوین ساختمان علی الخصوص کف‌سازی صنعتی،الیاف‌های مسلح کننده بتن، پوشش‌های ضدخوردگی و ضد اسید، کفپوشهای دکوراتیو، کفپوشهای خود تراز و انواع چسبهای کاشی، گروتها و افزودنیهای بتن می‌باشد. رزومه این شرکت با 80/000/000 مترمربع کار نشان ازکیفیت بالای محصولات آن در دنیاست.


دومین شریک تجاری ما، شرکت صنایع ساختمانی پوزولان به عنوان بنیانگذار و اولین تولید کننده فاصله‌نگهدارهای پلاستیکی با بیش از دو دهه فعالیت در صنعت بتن ایران است. این شرکت توانسته با مطالعات گسترده و فراگیر، پیگیری مستمر کیفیت محصولات، حضور در جوامع مهندسی و تلاش برای فرهنگ سازی صحیح راه را برای آشنایی عموم دست‌اندرکاران این حرفه با مزایای فاصله‌نگهدارها هموارنماید. کیفیت مطلوب قطعات تولید شده ( طبق نتیجه گزارشات آزمایشگاه دانشگاه امیرکبیر، آزمایشگاههای معتبر خاورمیانه و آزمایشگاه کارخانه)، رعایت اصول فنی و دارا بودن صرفه اقتصادی باعث شده است تا استفاده از اسپیسرهای پلاستیکی این شرکت نسبت به لقمه‌های بتنی یا پاره سنگها دارای مزیتهای فراوانی باشد. آزماپی ستون سازه مفتخر است که با جلب همکاری این شرکت توانسته امکان معرفی محصولات متنوع این شرکت را به هم‌استانیهای عزیز فراهم آورد


سومین شریک تجاری ما، شرکت پژوهش است که در زمینه اسپیسرهای بتنی و افزودنیهای ویژه بتن در کشور فعال می‌باشد.شرکت پژوهش با همت چند جوان تحصیلکرده و بهره‌گیری از تجارب گذشته در خصوص بکارگیری انواع اسپیسرهای کاور بتن، محصولی منحصر به فرد را اختراع و تولید می‌نماید. اسپیسرهای بتنی پژوهش با عیار 400 kg/m³ ضمن فراهم آوردن فضای مناسب بین قالب و آرماتور بدلیل یکنواختی جنس اسپیسر با بتن کمترین عدم تجانس را با محیط اطراف خود داشته و در شرایطی که عضو بتنی به شدت در معرض آب قرار دارد، یکی از بهترین انواع فضاسازهای آرماتور می‌باشد.
کارفرمایان و مهندسین محترم درصورتیکه تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر داشته باشند، موارد را در قسمت تماس با ما اعلام فرموده تا در اسرع وقت به آدرس ایشان ارسال گردد.

گیلان - رشت - خیابان نیکمرام- بعد از کوچه مریم - پلاک 90     
 کد پستی : 66484-41557
 ایمیل : info@apss-co.ir      
تلفن  : 33551850-013 

© 2017 تمام حقوق این سایت برای آزماپی ستون سازه محفوظ است | طراحی شده:شرکت مهیانت شمال